اقامت بیش از ۴۵۰ هزار مسافر نوروزی در ساری

  • اقامت بیش از ۴۵۰ هزار مسافر نوروزی در ساری
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

فرماندار ساری گفت: بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر و مسافر از آغاز سفرهای نوروزی در این شهرستان ساری اقامت داشته‌ اند.

به گزارش سیتی پدیا و به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، جواد واحدی اظهار کرد: بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر و مسافر از آغاز سفرهای نوروزی در این شهرستان ساری اقامت داشته‌اند.

وی افزود: این تعداد مسافر از ۲۸ اسفند سال گذشته در هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، هتل آپارتمان‌ها، کمپ‌های موقت و کلاس‌های مدارس اسکان داده شده‌اند.

فرماندار مرکز مازندران میزان بازدیدهای نظارتی صورت گرفته تا ۹ فروردین در شهرستان ساری را ۴ هزار و ۷۳۸ مورد عنوان کرد و بیان داشت: از این تعداد ۲۱۰ مورد بازدید از مرکز اقامتی، ۲۸۵ بازدید از رستوران‌ها و مراکز بین‌راهی، ۶۲ مورد بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی، ۹۵ مورد بازدید از مراکز اقامتی موقت و ۳ هزار و ۱۰۰ بازدید از واحدهای صنفی شکل گرفته که ۲۶۱ مورد تخلف و تشکیل پرونده ایجاد شده و ۹۸۶ مورد بازدیدهای بهداشتی از مراکز تهیه، تولید و فروش مواد غذایی صورت گرفت.

واحدی با اشاره به اینکه تور رایگان ساری‌گردی، جاذبه‌های شهر ساری را به علاقه‌مندان این حوزه معرفی می‌کند، افزود: این تورها در دو نوبت صبح و بعدازظهر در هر نوبت با دو دستگاه اتوبوس در شهر ساری برگزار می‌شود.

وی گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار مسافر نوروزی توسط این تورها از مکان‌های تاریخی و دیدنی شهر ساری بازدید کردند.

 عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران