انواع ماساژ بدن /فواید ماساژ

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

ماساژ چیست ؟

ماساژ عبارتست از یک سری حرکات و مهارتهای دستی که بطورمنظم و مخصوص بر روی بافتهای بدن جهت تأثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل و گردش خون بکار می رود.

فواید ماساژ بر روی بدن

  • سرعت بخشیدن به جریان خون و سالم سازی بدن و پیشگیری از بسیاری بیماریها
  • رفع خستگی و استرس و ایجادآرامش و سبکی جسم
  • ریلکسیشن و تمدداعصاب
  • باعث بهترشدن گردش خون و نیز باز شدن مجاری غدد چربی و عروقی پوست
  • کاهش درد
  • به دست اوردن ارامش روحی و روانی بعد از انجام ماساژ
  • درمانی ساده برای رفع افسردگی

انواع ماساژ

ماساژ تایلندی: روش تایلندی برای کسانی که از گرفتگی عضلات و ماهیچه های بدن رنج می برند، روشی مناسب است زیرا فرد ماساژدهنده از انرژی تمام بدنش استفاده می کند که بدن شما را در وضعیت های مختلف قرار دهد و یک ماساژ کامل را ارائه کند .

ماساژ ریلکسیشن :در واقع ماساژی به این نام وجود ندارد و تمام ماساژها رو ریلکس کردن بدن افراد تاثیر میگذارند و  معمولا به ماساژهایی گفته می شود که سطح فشار دست روی آنها در سطح پوست است اما خیلی مواقع همین فشار کم باعث بهبود بیماریهایی نیز می شود.

سنگ درمانی :در این روش بعد از اینکه دراز کشیدید، ماساژتراپیست سنگ های گرم را روی نقاط آزادکننده انرژی در بدن قرار می دهد. این روش می تواند نقاط انرژی بدن را آزاد کند و گرمای سنگ ها را به عمق استخوان ها نفوذ دهد. اگر خیلی وقت است که دل تان می خواهد از تنش و استرس خلاص شوید و حداقل نیم ساعتی را با آرامش خاطر زندگی کنید، سنگ درمانی روش مناسب شماست.

ماساژ سوئدی :امروزه اکثر کارها کم تحرک یا به عبارتی پشت میز نشینی شده است برای همین تحرک و فعالیت بدن نداریم این نوع ماساز به عمق ماهیچه ها و استخوان ها نفوذ می کند و جریان خون به سمت قلب را تسریع می بخشد.

ماساژ پرفرمنس :در این روش، ماساژور با حرکات کششی روی ناحیه گردن، شانه و کمر و با استفاده از روغن‌های گیاهی مقوی، خالص، فشارهای مناسب با گرفتگی و کوفتگی به این نواحی وارد می‌آورد. در ماساژ پرفرمنس خستگی عضلانی و گرفتگی‌های طولانی مدت و مزمن در نواحی گردن، شانه و کمر تا حد زیادی تسکین یافته و احساس سنگینی دراین نواحی از بین می‌رود.

اموزش ماساژ هم برای خانم ها هست هم اقایان.ماساژور اقا و ماساژو خانم

 

در تمام شهرهای ایران سالن های ماساژ مجهزی وجود دارد که میتوانید از این خدمت جدید و ارزشمند استفاده نمایید. و این نوع ماساژها در برخی از استخرهای و سالن های زیبایی هم وحود دارد.

سرزمین موجهای خروشان

سرزمین موجهای آبی مشهد/ بزرگترین مجموعه ابی در خاورمیانه

مراکز ماساژ در تهران

ماساژ در مشهد

مرکز ماساژ نیلوفر ابی  که در چند شهر شعبه دارد و….

 عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران