اهدای گواهینامه میزان رضایتمندی مهمانان ایران هتل آنلاین به هتل ها

  • اهدای گواهینامه میزان رضایتمندی مهمانان ایران هتل آنلاین به هتل ها
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

صنعت گردشگری و هتلداری در دنیای کنونی مدت هاست با تغییرات بسیاری روبرو شده است. سفر و گردش امروزه با توجه به نوع آن به برنامه ریزی دقیق و تخصصی نیازمند می باشد. یکی از مهم ترین برنامه ها برای هر سفر انتخاب و رزرو هتل و اقامتگاه برای طول مدت سفر در مقصد می باشد. در دنیای امروزی اقامتگاه و محل سکونت در سفر به دلیل تنوع بالای آن ها یکی از مهم ترین و تخصصی ترین گزینه ها در سفر می باشد. کمتر کسی امروزه سفر خود را بدون رزرو هتل و مشخص کردن محل اقامت آغاز می کند. با توجه به شرایط موجود موسسه های گردشگری و دفاتر رزرواسیون هتل بیش از پیش به دنبال فراهم آوردن شرایط و فضایی سالم و واقع گرایانه به دنبال آگاه سازی مشتریان می باشند.
امسال نیز همچون سال های قبل مجموعه ایران هتل آنلاین تمام سعی خود را به کار برده است که با تکیه بر نظرات مشتریان، اقدام به صدور “گواهینامه های میزان رضایتمندی مهمانان ایران هتل آنلاین” نماید. این گواهینامه از طرفی برای هتل های دریافت کننده حائز اهمیت بوده و از یک سو نیز شرایطی را برای مشتریان فراهم می کند که هتل ها را که با توجه به نظرات واقعی ثبت شده مهمانان این هتل ها انتخاب کنند.
در سایت ایران هتل آنلاین استفاده از نظر های مسافران و رتبه بندی هتل ها با توجه به نظرات مشتریان که بر خلاف برخی موسسه های رزرواسیون هتل، بدون دخالت و گزینش و به صورت مستقیم بر روی سایت قرار می گیرد.
امسال این گواهینامه ها به ۵۰۶ هتل اهدا گردید که برای انتخاب این هتل ها از سه فاکتور استفاده شده است. اول اینکه یک حداقل مینیم تعداد نظرات برای هتل ها در نظر گرفته شد. یعنی هتل های که تعداد نظرات آنها به مینیمم درنظر گرفته شده نرسید، گواهینامه رضایتمندی دریافت نکردند، همچنین برای هتل های زیر امتیاز ۲٫۲ این گواهینامه ها صادر نشد و درنهایت هتل هایی شامل این گواهینامه های رضایتمندی شدند که دربازه تاریخی مهر ۹۷ تا مهر ۹۶ دارای این نظرات بودند.
لازم به ذکر است که هیچگونه اعمال نظر شخصی در رتبه بندی این هتل ها دخالت نداشته و به صورت مستقیم با احترام به نظر مشتریان این رتبه بندی انجام می شود.
این گواهینامه ها بسیار ارزشمند است زیرا پشتوانه آن نظرات بیش از نیم ملیون مهمانان واقعی ایران هتل آنلاین می باشد.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران