باغ گلها در کرمانشاه

  • باغ گلها در کرمانشاه
  • باغ گلها در کرمانشاه
  • باغ گلها در کرمانشاه
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

باغ گلها که یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کرمانشاه می باشد در زمینی به مساحت پنج هکتار با قابلیت کشت ۴ هزار گونه گیاهی و ۴ باغ گل ایرانی ژاپنی فرانسوی و ایتالیایی ساخته شده است.

باغ گلها

به عنوان یکی از منحصر به فردترین پارک گل ها در کشور ، در شهر کرمانشاه در محل روبروی بیمارستان سینا احداث شده است. باغ گل کرمانشاه در زمینی به مساحت پنج هکتار با قابلیت کشت ۴ هزار گونه گیاهی و نیز ۴ باغ گل های ایرانی ، ژاپنی ، فرانسوی و ایتالیایی ساخته شده تا شهروندان در فصل بهار و تابستان شاهد رویش گلهای بهاری زیبا و رنگارنگ با عطر و بوی دل انگیز باشند. از این میزان مساحت ، ۱۲ هزار متر مربع برای طراحی معابر دسترسی و سه هزار و ۵۰۰ متر مربع نیز برای طراحی آب‌نما ، به کار رفته است. اغلب گیاهان موجود در باغ با استفاده از بذر درجه یک هلندی در محل باغ کشت شده است.

جاذبه گردشگری کرمانشاه ( باغ گلها )

باغ گل کرمانشاه یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کرمانشاه می باشد که مطمئنا ظرفیت خوبی برای جذب مشتاقان و گردشگران مختلف دارد. این باغ فعلا برای بازدید عموم آزاد و بدون دریافت وجهی می باشد و در درون باغ نیز افرادی برای راهنمایی بازدیدکنندگان و شناساندن گونه های گل مستقر شده اند. با توجه به شروع تابستان و اوقات فراغت خانواده ها این باغ به عنوان مکانی زیبا و آرام جهت بازدید خانواده های کرمانشاهی به حساب می آید.

دومین باغ گل در ایران

کرمانشاه بعد از اصفهان دومین شهر دارای باغ گل‌ها است. زیبایی‌های طبیعی کرمانشاه بعد از افتتاح این باغ جلوه بیشتری پیدا کرده است.
این باغ بزرگ و زیبا شامل نمایشگاه کاکتوس، برکه، آبراه، بخش گل‌های فصلی، درختچه‌ها و گونه‌های مختلف گل است که از کشورهای مختلف جمع‌آوری شده است.

باغ گلها کجاست

نشانی باغ گل ها:کرمانشاه-کمربندی غربی جنب باغ پرندگان صدف

دیدنی های ایران تمومی نداره :

باغ ارم شیراز      باغ گل های اصفهان      معرفی باغ دولت آباد یزد

غذاهای محلی کرمانشاه :

کوفته کرمانشاهی + طرز تهیه     آبگوشت باغی کرمانشاهی + طرز تهیه    خوراک کدو حلوایی کرمانشاه + طرز تهیه

 

 عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


اطلاعات این مکان
آدرس
کرمانشاه-کمربندی غربی جنب باغ پرندگان صدف

محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران