بام تهران

  • بام تهران
  • بام تهران
  • بام تهران
  • بام تهران
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

بام تهران

در شمالی‌ترین قسمت محدوده سعادت‌آباد و همجوار با مناطق کوی فراز و بالاتر از میدان بهرود واقع شده‌است. در اطراف برج‌های شهرک بام تهران به دلیل قرار گرفتن در دامنهٔ کوه و ارتفاعات شمالی تهران و با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی به وجود امده که شامل٬ بوستان پرواز و پارک ژوراسیک و همچنین هتل اسپیناس می‌باشد ٬ همچنین مراکز خرید مدرنی در این منطقه در حال احداث می‌باشد.

پارک پرواز تهران

پارک پرواز تهران با توجه به موقعیت مکانی و مساحت، یکی از بهترین بوستان‌های منطقه سعادت آباد تهران به‌شمار می‌آید. هوای بسیار عالی به دلیل این که در موقعیت کوهپایه‌ای قرار گرفته همچنین نزدیکی به دره فرحزاد که موجب ایجاد چشم اندازهای زیبایی شده‌است، از دیگر عوامل جذاب تر شدن این بوستان به‌شمار می‌رود. چشم‌انداز رویایی طلوع و غروب و مناظر شهر تهران به خاطر ارتفاع زیاد نسبت به اطراف باعث شده در تمام طول ساعات روز و شب این بوستان دیدنی باشد. علاوه بر این از مزایای این پارک فضای مناسبی است که برای پارک خودرو در اطراف وجود دارد. همچنین محیط مناسبی که برای بازی کودکان در نظرگرفته شده‌است از دیگر امکانات این پارک به‌شمار می‌رود.

چرا بام تهران ؟

پارک ژوراسیک تهران٬ (پارک دایناسورهای متحرک) محیطی مفرح و هیجان انگیز برای خانواده‌ها به ویژه کودکان و نوجوانان فراهم آورده که در فاصله‌ای اندک از شهرک بام تهران واقع شده‌است.

بام تهران مجموعه‌ای است که بین بخش پارکینگ تله کابین توچال و ایستگاه اول آن به صورت جاده آسفالته بوده و به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی‌ترین نقطه شهر تهران موجب شده شهروندان تهران برای استفاده از طبیعت و مناظر زیبا، این جاده را به‌عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده‌روی انتخاب کنند.

سایر دیدنی های تهران بزرگ

گرانترین و بزرگترین خانه در تهران /کاخ ثابت پاسال

معرفی بوستان آبشار تهران

پارک آب و آتش (بوستان حضرت ابراهیم) در تهران

معرفی پل طبیعت در تهرانعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران