برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور Petronas Towers

  • برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور Petronas Towers
  • برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور Petronas Towers
  • برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور Petronas Towers
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

بلندترین آسمان خراش های دنیا در کوالالامپور، یکی از جاذبه های گردشگری مالزی به شمار می آیند. کار ساخت این برج ها از سال ۱۹۹۵ شروع شد و در زمان کوتاهی در سال ۱۹۹۸ به اتمام رسید. هر یک از این برج ها در ۸۸ طبقه با نمای استیل و شیشه ساخته شده اند که جمعاً ۷۸ آسانسور در این دو ساختمان فعال هستند. همچنین این دو برج در طبقات پایین توسط مرکز خرید سوریا به هم وصل شده اند که از مهم ترین مراکز خرید کوالالامپور و مرکز خرید مورد علاقه گردشگران تور مالزی محسوب می شود.

به دلیل نزدیکی برج های دوقلو به مرکز نمایشگاه های مالزی (KLCC) این برج ها نیز به برج های KLCC معرف شده اند، به شکلی که در سرتاسر جاده‌ های مالزی، تابلو هایی که شما را به سمت این برج ها هدایت می‌ کنند و عکس هایی که این برج ها در آنها قرار گرفته اند، همه به این برج ها با همان نام KLCC اشاره می کنند.

منظره این برج ها در شب برای گردشگران تور مالزی بسیار زیباست و از اکثر نقاط شهر قابل رویت هستند. بازدید از این برج های مشهور در برخی روزهای خاص هفته، از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با پرداخت ورودیه امکان پذیر است. این بلیط ها محدود هستند و روزانه فقط نصیب ۱۰۰۰ نفر می شود.

برج های دوقلوی پتروناس در طبقات ۴۱ و ۴۲ توسط یک پل هوایی (skybridge) به هم متصل شده اند. این پل که از جنس شیشه ساخته شده، ارتباط دو ساختمان را به شکلی زیبا با هم فراهم می کند. این پل بزرگترین پل در نوع خود در جهان و از دیدنی های مالزی می باشد.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران