بلیط هواپیما به رم

  • بلیط هواپیما به رم
  • بلیط هواپیما به رم
  • بلیط هواپیما به رم
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

میخواهیم حرفه ای ترین سامانه بلیط هواپیما را معرفی کنیم

برای بسیاری از مردم وقتی صحبت از گشت‌وگذار می‌شود ناخودآگاه یاد شهرهای مهم گردشگری میفتند. شاید برای خیلی‌ها این‌طور باشد که منطق گردشگری نزدیک خودشان فوراً در ذهنشان تداعی شود. شما چطور؟ وقتی به شما میگوییم برویم گردش اولین جایی که به ذهنتان می‌رسد چیست؟ آن مقصدی که در اولین لحظه به ذهن شما می‌رسد احتمالاً جایی است که خاطره‌های خوبی از آن دارید یا اینکه چنان تعریفش را شنیده‌اید که سفت و محکم در ذهنتان نقش بسته. برای بسیاری از افراد در ایران ممکن است اولین جایی که به ذهنشان برسد مناطق شمال کشور یا شهرهای بزرگ کشور باشد که خرید بلیط هواپیما به آن شهرها خاطره‌ای لذت‌بخش را برایشان بسازد.

سفر برای اروپایی‌ها

برای اروپایی‌ها یا کسانی که سفرهای بین‌المللی زیاد رفته‌اند اما خیلی اوقات وقتی صحبت از اینکه بلیط هواپیما به کجا بخریم و کجا برویم پیش می‌آید، بسیاری‌شان ناخودآگاه و سریع میگویند برویم رم. ممکن است قبل از آن رم رفته باشند اما بازهم یک حس مرموز در ته ذهنشان به آن‌ها می‌گوید رم را کامل نگشتیم. این حس برای بسیاری از افراد مشترک است. شما فکر می‌کنید چرا این‌طور است؟ کافی است کمی راجع به جاذبه‌های گردشگری شهر رم کنکاش کنید. شما که پای اینترنت نشسته‌اید و دارید سرچ می‌کنید ممکن است از دیدن عکس‌های آن در سرچ تصویری گوگل سیر نشوید و هر چه پیش‌تر بروید بر تحیرتان افزوده شود. ببینید آن‌ها که می‌خواهند این شهر را بگردند چه حسی می‌توانند داشته باشند.

با ما همراه باشید تا شمارا به دیدن چند عکس از جاذبه‌های دیدنی شهر رم و اندکی توضیح مهمان کنیم.

کلوزیوم

 

بی‌شک وقتی صحبت از رم می‌شود اولین جایی که ممکن است به ذهن برسد همین ورزشگاه باستانی است. جایی که ایتالیایی‌های باستان هنر معماری خودشان را به رخ همگان کشیده‌اند و هنوز که هنوز است بعدازاین همه‌سال دارند هر روز و هرلحظه به رخ می‌کشند. بی‌شک تجربه رفتن به کلوزیوم ماجرایی است که با خرید بلیط هواپیما به هر مکان و شهری به دست نمی‌آید. حتی حسی شبیه آن‌هم دست نخواهد داد. چون کلوزیوم فقط همان یکی است.

پانتئون

 

اشتباه نشود، خیلی‌ها هستند آن را به‌اشتباه کلیسای پانتئون نام می‌برند درحالی‌که این امکان ندارد و نزدیک سی سال قبل از میلاد مسیح ساخته‌شده. آنجا را اگر معبد بنامیم بهتر است و درخورتر. هر چه هست بسیار مکان زیبا و بنای به‌یادماندنی و خارق‌العاده‌ای است و تا این معبد پابرجا است با اولین نگاه به آن اولین حسی که به شما دست می‌دهد درک عظمت و قدرت رم باستان و کشورگشایی‌های پادشاهان آنان و قدرتمند بودن سپاهیان ایشان است.

واتیکان

 

شاید اسم میکل‌آنژ را شنیده باشید. برای دیدن مجسمه‌هایی که او ساخته باید وارد واتیکان بشوید. جایی که پرچم و تمبر و سکه و نیروی نظامی مخصوص به خودش را دارد و در دل ایتالیا و شهر رم اعلام استقلال کرده و پاپ در آن نگهداری می‌شود. عجب دارم از روح سرکش ایتالیایی که با این استقلال موافقت کرده و آن را به این‌سان پذیرفته است.

فواره تروی

تعجب خواهم کرد اگر کسی بلیط ارزان هواپیما سفرستان را به رم خریداری کند و بدون دیدن این فواره به شهر و وطن خود بازگردد. قبل از اینکه این مکان که معماری سبک باروکی آن انسان را مدهوش می‌کند را سیر ببینید یک سکه داخل حوض بیندازید و آرزو کنید.

قلعه سنت آنجلو

این بنا که به طرز خارق‌العاده‌ای زیبا است، آرامگاه خانوادگی امپراتور هادریان است. این قلعه ارتفاع بلندی دارد و جان می‌دهد برای اینکه از بالای آن شهر رم را سیر نگاه کنید و قبل از شما پادشاهان این کار را می‌کردند. این بنا نشان‌دهنده این است که مسیحیان هم فرشته مقرب میکائیل را می‌شناسند و آن را قبول دارند؛ چون می‌توان مجسمه آن را در ورودی این قلعه مشاهده کرد. با ما بهترین تجربه خرید بلیط هواپیمای ارزان را خواهید داشت.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران