تبلیغات

سیتی پدیا به عنوان سایت تخصصی گردشگری ایران قصد دارد، تبلیغات رپورتاژ ارزانتبلیغات بنری با کیفیتبک لینک ارزان و تبلیغ متنی گردشگری سایت را به فعالین در حوزه گردشگری به صورت ماهیانه واگذار نماید. 

 

بازدید سایت:

بازدید سیتی پدیا در حال حاضر به صورت روزانه حدود ۵۰۰۰ بازدید است که با توجه به تخصصی بودن و هدفمند بودن موضوع، آمار مناسبی محسوب می شود. از این تعداد روزانه در حدود ۲۰۰۰ نفر از گوگل وارد سایت شده و مابقی به صورت مستقیم و یا از سایت های دیگر وارد سایت می شوند. لازم به ذکر است که آمار سایت رو به افزایش بوده و روزانه حدود تا ۱۰ تا ۲۰ آی پی رشد دارد.

رتبه الکسا سایت نیز از اینجا قابل مشاهده است.

معرفی جایگاه های تبلیغاتی:

در سیتی پدیا جایگاه های تبلیغاتی متنوع و مناسبی با قیمت های مختلف در نظر گرفته شده است که درخواست دهندگان می توانند با بررسی جایگاه ها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

جایگاه A (بهترین روش تبلیغ اینترنتی ) :

این جایگاه در قسمت بالایی سایت (هدر) قرار داشته و در تمامی صفحات سایت به صورت ۱۰۰% نمایش داده می شود. اندازه قرارگیری بنر در این جایگاه ۶۰*۴۶۸ می باشد.

جایگاه B (تبلیغ بنری شناور ) :

این جایگاه به صورت مثلثی بوده که در سمت چپ پایین سایت قرار دارد و در تمامی صفحات به صورت ۱۰۰% قابل مشاهده است. اندازه قرارگیری بنر در این جایگاه حداکثر ۲۴۰*۲۴۰ می باشد.

جایگاه C (آگهی بنری با کیفیت):

این جایگاه در قسمت پایین سایت (فوتر) و در قسمت همکاران ما قرار دارد و در تمامی صفحات به صورت ۱۰۰% قابل مشاهده است. در این قسمت معمولا لوگوی سایت ها قرار می گیرد.

جایگاه D (تبلیغ بنری مناسب) :

این جایگاه در صفحات داخلی سایت شامل استان، شهرستان و تک پست در ستون سمت چپ تعبیه شده است و به جز در صفحه اصلی، در مابقی صفحات سایت قابل مشاهده است. اندازه قرارگیری بنر در این قسمت ۱۲۰*۲۴۰ می باشد.

جایگاه E (تبلیغات بنری ارزان ):

این جایگاه در صفحات داخلی سایت شامل استان، شهرستان و تک پست در ستون سمت چپ تعبیه شده است و به جز در صفحه اصلی، در مابقی صفحات سایت قابل مشاهده است. اندازه قرارگیری بنر در این قسمت ۱۲۰*۲۴۰ می باشد.

جایگاه F (رپورتاژ آگهی با کیفیت):

رپورتاژ به منظور معرفی خدمات شما (مانند معرفی هتل) بوده و در دسته مربوطه به صورت یک پست مادام العمر همراه به کلمات کلیدی و لینک های مد نظر درخواست دهنده قرار می گیرد. تعداد کلمات کلیدی و لینک های مورد استفاده در متن نهایتا ۳ از هر کدام می باشد.

جایگاه G ( تبلیغ متنی بک لینک )

در این قسمت شما میتوانید بک لینک خود را به صورت ۳ ماهه ۶ ماهه و یا یکساله داخل سایت قرار دهید. این روش برای افزایش رتبه سایت در گوگل مناسب است.

برای مشاهده جایگاه های تبلیغاتی A و B و C اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده جایگاه های تبلیغاتی D و E اینجا را کلیک کنید.

قیمت تبلیغات:

قیمت جایگاه های تبلیغاتی در جدول زیر قابل مشاهده است:

کد تبلیغقیمت (تومان)زمان قرارگیریاندازه بنر
A150,0001 ماه60*468
B180,0001 ماهحداکثر 240*240
C80,0001 ماهحداکثر 60*200
D120,0001 ماه120*240
E110,0001 ماه120*240
F100,000مادام العمرتبلیغ متنی رپورتاژ
G100,0003 ماهتبلیغ متنی بک لینک

شرایط تبلیغات:

۱- در صورت سفارش تبلیغ به صورت سه ماهه ۵%، شش ماهه ۱۰% و یک ساله ۲۰% از قیمت ها کسر می گردد.

۲- اولویت سیتی پدیا همکاری با سایت های همکار در حوزه گردشگری مانند آژانس های مسافرتی، سایت های رزرو هتل و مراکز اقامتی، رستوران ها و … است.

۳- از پذیرش آگهی سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

۴- آگهی پس از واریز هزینه تبلیغات به شماره حساب اعلام شده در سایت قرار داده می شود.

۵- مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و سیتی پدیا هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و در عین حال در قبول و یا رد بنر و آگهی مختار است.

۶- طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده می باشد و در صورت نیاز تیم سیتی پدیا آماده همکاری جهت طراحی بنر می باشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد. همچنین برای بنر از فرمت ها معمول بنر مانند gif استفاده شود و حجم آن از ۴۰ کیلوبایت باشد.

۷- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر (نهاد قضایی، انتظامی و یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت مالی یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

۸- پیشنهاد می کنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

جهت مشاوره رایگان و هرگونه سوالی به صورت ۲۴ ساعته با ما تماس بگیرید.