شهرستان کیش

مکان های تفریحی کیش در نوروز ۹۶

  • مکان های تفریحی کیش در نوروز ۹۶
  • مکان های تفریحی کیش در نوروز ۹۶
  • مکان های تفریحی کیش در نوروز ۹۶
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

جزیره کیش یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن تعطیلات نوروزی است. چرا که این جزیره هم در فصل بهار هوای بسیار مطبوع و دلنشینی دارد و هم تورهای ویژه نوروزی تدارک ویژه ای برای سفر در تعطیلات نوروز به این جزیره زیبا و دوست داشتنی دیده اند. جزیره کیش یکی از غنی ترین شهرهای ایران از جهت نقاط گردشگری طبیعی و مصنوعی است که شما می توانید تمام تعطیلات عید را سرگرم دیدن از این نقاط گردشگری باشید.

تورهای کیش

همچنین تورهای نوروزی کیش انواع هتل ها در قیمت های مختلف و بر اساس سلیقه و نیاز شما را طبقه بندی کرده اند و این باعث می شود شما بتوانید قیمت تور کیش را خودتان بر اساس بودجه خودتان برنامه ریزی کنید. پس اگر تا کنون مقصدی برای گذراندن تعطیلات نوروز پیش رو انتخاب نکرده اید؛ جزیره زیبای کیش می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. در این مقاله به معرفی چند منطقه گردشگری در کیش پرداخته خواهد شد که شما می توانید در تعطیلات نوروزی از این مناطق دیدن کنید.

ساحل خلیج فارس و کشتی یونانی

ساحل مروارید گونه خلیج فارس مهم ترین جاذبه گردشگری کیش است که پایه و اساس استواری و ساخت بسیاری از نقاط گردشگری مصنوعی این جزیره از جمله پارک های ساحلی است. این ساحل زیبا که به مرارید خلیج فارس مشهور است به تنهایی گردشگران زیادی را به این جزیره جذب می کند. همچنین یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های توریستی کیش، که نام آن برای کسانی که حتی تا کنون به کیش سفر نکرده اند هم آشناست کشتی یونانی است. پیشنهاد می شود در صورت انتخاب تور کیش نوروز ۹۶ برای گذراندن تعطیلات خود این دو نقطه را در اول لیست خود قرار دهید.

اسکله و پارک تفریحی میرمهنا

پارک میر مهنا یکی از چندین پارک ساحلی در جزیره کیش است که طرفداران زیادی از میان بومیان جزیره و توریستان دارد. این طرفداری به خاطر هوای فوق العاده و محیط بسیار تمیز این پارک است. پارک تفریحی میرمهنا در ساحل شمالی و شمال غربی جزیره واقع شده است.

پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ نیز  که جزیره ای مرجانی است در ضلع جنوب شرقی جزیره  کیش قرار گرفته است و هتل هایی همچون هتل ماریناپارک، هتل سیمرغ همجوار این پارک مرجانی هستند. همچنین مجموعه دلفیناریوم نیز در کنار این پارک زیبا قرار گرفته است. این پارک بهترین گزینه برای خستگی در کردن بعد از گردش روزانه در جزیره کیش است.

از دیگر ویژگی های استفاده از تورهای نوروزی برای سفر به جزیره کیش می توان به آفر ارزان تور کیش اشاره کرد. شما می توانید با انتخابی بجا و صحیح تعطیلات نوروزی خود را به بهترین شکل ممکن و با قیمتی بسیار مناسب و ارزان بگذرانید.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران