شهرستان اهواز

خانه معلم اهواز

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

خانه معلم اهواز – ستاد اسکان فرهنگیان اهواز

اهواز کلان‌شهری است که در بخش جلگه‌ای استان خوزستان قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۲ متر است. این شهر آب‌وهوای نیمه بیابانی و استپ گرم دارد و محور ترانزیتی بسیار مهمی است که به‌وسیله راه‌های زمینی و ریلی و هوایی سایر نقاط کشور را به بندرهای مهم آبادان، خرمشهر، بندر امام خمینی و ماهشهر وصل می‌کند. برای آسایش مسافران و کاروان‌های راهیان نور در شهر اهواز اقدامات جالبی مانند نصب تابلوی راهنما، علائم هشداردهنده، خط‌کشی جاده‌ها و فضای سبز در بوستان‌ها انجام‌شده، زیرا جنوب کشور در ایام نوروز میزبان تعداد زیادی از هم‌وطنانمان است که فرهنگیان عزیز با استفاده از مراکز رفاهی خانه معلم می‌توانند از اقامت در این شهر لذت ببرند. همچنین با انتخاب این مکان‌ها هزینه کمی پرداخت خواهند کرد.

خانه معلم اهواز ستاد اسکان فرهنگیان اهواز

خانه معلم اهواز

مدارس تحت پوشش ستاد اسکان در شهر اهواز به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

– مدارس گروه ویژه که دارای اتاق‌هایی مجهز به تخت، فرش، یخچال، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو و بالش است و حمام و آشپزخانه به‌صورت مشترک استفاده می‌شود.

مدارس گروه الف که دارای اتاق‌هایی بافرش، پتو، بالش، وسایل خنک‌کننده و گرمازا، یخچال و تلویزیون است که بازهم دارای حمام و آشپزخانه مشترک است.

مدارس گروه ب دارای اتاق‌هایی بافرش، پتو، بالش، وسایل خنک‌کننده و گرمازا است و (یخچال،‌ تلویزیون، حمام و آشپزخانه) به‌صورت مشترک استفاده می‌شوند.

مدارس گروه ج که دارای اتاق‌هایی با موکت است و یخچال، اجاق‌گاز و تلویزیون به‌صورت مشترک هستند.

هزینه اسکان فرهنگیان و خانواده درجه اول برای هر یک تا پنج نفر به ازای هر یک‌شب به ترتیب در کلاس ویژه ۲۵ هزار تومان،‌ در گروه الف ۲۲ هزار تومان، در گروه ب ۱۶  هزار تومان و در گروه ج ۱۲ هزار تومان است.

یک مورد خانه معلم اهواز واقع در خیابان ۱۴ پادادشهر با درجه‌یک است و دارای ۳۲ اتاق و ۱۰۹ تختخواب است، همچنین رستوران نیز دارد. هنگام اقامت در این مرکز می‌توانید از علی بن مهزیار، پل معلق، پل سیاه و پل کابلی غدیر بازدید کنید و سفری خاطره‌انگیز داشته باشید.

خانه معلم دیگر در اهواز

آدرس: امانیه ، خیابان دز غربی ، هنرستان حضرت آمنه (س)

تلفن: ۰۶۱۳۳۳۲۳۶۱۳

آدرس خانه معلم دیگر در اهواز:  میدان شهید بندر( چهار شیر)، کوی ۱۷شهریور، آموزشگاه استثنایی یگانه ، روبروی بیمارستان ابوذر

تلفن: ۰۶۱۳۴۴۴۳۱۰۴

آدرس خانه معلم دیگر در اهواز : اتوبان آیت‌الله بهبهانی، چهارراه آبادان، جنب پل عابر پیاده ، دبیرستان الزهرا

تلفن: ۰۶۱۳۲۹۳۵۰۳۴

آدرس خانه معلم دیگر در اهواز : کیان پارس ، خیابان سروش شرقی ، دبستان معرفت

تلفن: ۰۶۱۳۳۳۳۷۷۱۰

آدرس خانه معلم دیگر در اهواز : مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان ناحیه ۳اهواز، فاز۵ پادادشهر،خیابان بشارت دوم

تلفن: ۰۶۱۳۲۲۱۶۴۵۱

مطالب مرتبط: خانه معلم آبادان، خانه معلم هرمزگانعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران