شهرستان بابلسر

خانه معلم بابلسر

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

خانه معلم بابلسر – ستاد اسکان فرهنگیان بابلسر

بابلسر شهری ساحلی در استان مازندران با جاذبه‌های طبیعی و تاریخی به یکی از مقاصد گردشگری در شمال کشور تبدیل‌شده است که لقب خوش آب و هواترین مناطق شمالی کشور را به خود اختصاص داده است. منطقه‌ای بسیار سرسبز که با طبیعت بکر و چشم‌اندازهای زیبایش تمام گردشگران و توریست‌های سراسر جهان را به‌سوی خود جذب می‌کند. چند سالی است که از خانه معلم و فضای مدارس در ایام تعطیل و تابستان برای اسکان مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی استفاده می‌شود که حدوداً بین اکثر مردم مرسوم شده است. بابلسر رتبه نخست در اسکان دادن به مسافران استان مازندران را دارد. شاخصه‌های اصلی برای ستادهای اسکان فرهنگیان باید رفتار عالی و میهمان‌نوازی باشد. باید با ایجاد فضایی خوب، پرنشاط و بانظافت و دقت در انجام وظایف و مدیریت پاسخ گوی خواسته‌های میهمانان باشند. رزرواسیون ستاد اسکان‌ها به‌صورت اینترنتی است و پرداخت تعرفه از طریق پرداخت الکترونیکی شاپرک انجام می‌گیرد. رزرواسیون خانه‌های معلم برای هر یک از فرهنگیان٬ برای ۷۲ ساعت امکان‌پذیر بوده و قابل تمدید نیست. برای تابستان امسال در شهر بابلسر ۲۵۰ کلاس درس جهت اسکان فرهنگیان در نظر گرفته‌شده است. تسهیلات اسکان در خانه معلم  تنها  قابل‌استفاده فرهنگیان و فامیل درجه‌یک ( یعنی همسر، فرزندان، پدر و مادر) است. در زمان تحویل اتاق باید خود شخص (کارمند اداره آموزش‌وپرورش یا معلم  و همکاران فرهنگی) حضورداشته باشد.

خانه معلم بابلسر

معرفی خانه معلم بابلسر ستاد اسکان فرهنگیان بابلسر

خانه معلم بابلسر

مدارس تحت پوشش ستاد اسکان فرهنگیان به چهار گروه، «ویژه»، «الف»، «ب» و «ج» فقط تقسیم‌بندی شده‌اند، البته درواقع همگی تحت عنوان خانه معلم بابلسر در خدمت مسافران گرامی هستند. مطمئناً درجه‌بندی مدارس نیز ازنظر امکاناتشان، متفاوت است.

این کلاس‌ها به دو گروه الف و ب تقسیم می‌شوند که دراین‌بین ۲۰۰ کلاس در گروه الف و ۵۰ کلاس در گروه ب آماده پذیرایی از مسافران هستند. کلاس‌های گروه الف مجهز به امکاناتی مانند تلویزیون، یخچال و … است که ازلحاظ برخی امکانات نسبت به اتاق‌های گروه ب دارای برتری هستند.

آدرس: بابلسر، خیابان پاسداران، روبروی رستوران وارش جنب کانون دانش‌آموزی فجر

تلفن :۰۱۱۳۵۲۷۹۷۶۲

خانه معلم دیگری در بابلسر

آدرس: خیابان شهید شیخ فضل اله نوری، جنب شهرداری ، اداره آموزش‌وپرورش

تلفن: ۰۱۱۴۴۶۱۳۴۱۲

مطالب مرتبط: خانه معلم مازندرانعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران