شهرستان بجنورد

خانه معلم بجنورد

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

معرفی خانه معلم بجنورد

شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی واقع در شمال خاوری ایران و کوهپایه‌های رشته‌کوه آلاداغ است. این شهر از شهرهای بزرگ خراسان است و با جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد مسافران زیادی را به سمت خود می‌کشاند، پس مطمئناً مکان خوبی است تا همراه با خانواده به این شهر سفر کنید. در فرهنگ معین بجنورد معادل بیژن گرد و بوزنجرد است. گرد معنای ساختن دارد و معنی بیژن گرد در اصل ساخته بیژن و آباد شده به دست بیژن است. این شهر هم‌چنین به دلیل اینکه درراه مشهد قرارگرفته به باب الرضا مشهور است. اداره تعاون و امور رفاهی آموزش‌وپرورش استان خراسان شمالی محل‌هایی برای پذیرش اسکان مسافران اعلام کرده است. مراکز خانه معلم مراکزی هستند که در اکثر نقاط کشور وجود دارند و خدماتی را به مسافرین ارائه می‌دهند که بی‌شک خانه معلم جایی است که با اقامت در آن‌ها می‌توانید هزینه سفرتان را به حداقل برسانید. اولویت اسکان با خانواده بزرگ آموزش‌وپرورش و در خانه‌های معلم است اما در صورت تکمیل ظرفیت و تعطیلات مدارس از کلاس‌های درس نیز استفاده می‌شود.  برای پذیرش ظرفیت آزاد (غیرفرهنگی) فقط در صورت وجود ظرفیت خالی، ستادهای مربوط اعلام می‌کنند تا آن‌ها نیز ثبت‌نام کنند. سامانه رسمی  اسکان فرهنگیان در نشانی eskan.medu.ir قرار دارد.

خانه معلم بجنورد

خانه معلم بجنورد ستاد اسکان فرهنگیان بجنورد

خانه معلم بجنورد

آدرس: بجنورد؛ انتهای خیابان شهید بهشتی، چهارراه جوادالائمه، اداره آموزش‌وپرورش بجنورد

تلفن: ۰۵۸۳۲۲۲۱۷۱۰

خانه معلم بجنورد دارای دو قسمت است که هرکدام به‌طور جداگانه در ۵۰۰ مترمربع ساخته‌شده و به‌طور میانگین هر واحد این مجموعه ۲۰ مترمربع است. خانه معلم بجنورد شامل وسایل موردنیاز است و برای ارائه خدمات به مهمانان فرهنگی آماده‌شده است. هم‌چنین در ایام خاصی مانند نوروز کلاس‌های درس ۱۵۰ مدرسه هم در این استان از میهمانان استقبال می‌کند. در این میان ۲۴۰نفر نیز به‌عنوان عوامل اجرایی در این محل‌ها مستقر می‌شوند. این مکان دارای درجه‌بندی الف و ب است که در مورد الف، امکاناتی مانند یخچال، پتو، فرش و تلویزیون وجود دارد و گروه ب علاوه بر همین امکانات دارای تختخواب نیز است.

ثبت‌نام و رزرو در خانه معلم بجنورد به‌صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و هزینه هر شب اقامت خانوارها بین ۱۲۰ تا ۳۸۰ هزار ریال اعلام‌شده است.

هنرستان دخترانه حضرت معصومه

آدرس: میدان شهدا، ابتدای پاسداران، هنرستان دخترانه حضرت معصومه

تلفن: ۰۵۸۳۶۲۲۵۲۰۲

مطالب مرتبط: ستاد اسکان فرهنگیان استان خراسان رضوی،خانه معلم استان خراسان شمالی، خانه معلم سبزوار، خانه معلم نیشابورعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران