شهرستان قشم

خانه معلم قشم

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

خانه معلم قشم – ستاد اسکان فرهنگیان قشم

مدتی است که مدارس پا به عرصه گردشگری نهاده و با ایجاد امکانات مختلف، اقدام به جذب و پذیرش گردشگران به ویژه فرهنگیان کرده‌اند. این مراکز اسکان از شرق تا غرب، و از شمال تا جنوب و حتی جزیره‌های ایران همانند قشم و کیش را در بر گرفته‌اند. در نتیجه فرهنگیان دغدغه‌ای بابت محل اسکان نخواهند داشت. مراکز اسکان فرهنگیان جهت پذیرایی از فرهنگیان و خانواده درجه یک آن‌ها در نظر گرفته شده است اما افراد دارای مشاغل آزاد، کارمندان و سایر افراد غیر فرهنگیان نیز در صورت وجود ظرفیت، می‌توانند در این مراکز اسکان، اقامت داشته باشند. وقتی پای سفر در میان است، بیشتر ما به شمال کشور و جنگل‌های سرسبز آن فکر می‌کنیم. این در حالی است که جزیره‌های جنوبی کشور، مانند قشم، پرچمدار جذب گردشگر به بخش‌های جنوبی ایران هستند.

قشم

خانه معلم قشم - ستاد اسکان فرهنگیان قشم

خانه معلم قشم

قشم اولین ژئوپارک خاورمیانه می‌باشد که با حفظ بافت سنتی و قدیمی خود، شما را به سفری طولانی در گذشته خواهد برد. گرچه هدف بسیاری از گردشگران برای سفر به این جزیره، خرید کردن می‌باشد اما باید یادآور شد که قشم چیزی فراتر از قیمت‌های مناسب و فروشگاه‌های مختلف را به شما ارائه خواهد داد. این جزیره پر از شگفتی و زیبایی است. از آثار تاریخی جزیره تا آب‌های نیلگون، همگی بهانه خوبی برای سفری دلنشین به آغوش جنوبی‌ترین بخش ایران است. اگر اهل فیلم و سینما هستید، قشم محل خاطره بازی شما خواهد بود چرا که این جزیره مسیر عبور بسیاری از گروه‌های فیلمبرداری و فیلمسازی بوده که آخرین آن‌ها فیلمی با نام اژدها وارد می‌شود نام دارد. از فیلم‌ها و گروه‌های حرفه‌ای هنری که بگذریم، آثار موجود در جزیره و طبیعت زیبای آن لوکیش بسیار عالی و متفاوتی برای عکس‌های شبکه‌های مجازی خواهند بود. بعلاوه تفریحات آبی نیز در سواحل جزیره در نظر گرفته شده است تا شور و نشاط تازه‌ای را به رگ‌های گردشگران تزریق کند.

خانه‌ معلم قشم

خانه معلم قشم - ستاد اسکان فرهنگیان قشم

خانه معلم قشم

یافتن محل اقامتی مناسب با قیمتی مناسب، گاهی به سخت‌ترین کارها تبدیل می‌شود. خانه معلم قشم و مراکز اسکان فرهنگیان قشم از جمله محل‌های اقامتی مناسبی هستند که علاوه بر موقعیتی مناسب، از امکانات بسیار خوبی نیز برخورداراند. در قشم دو مرکز اسکان فرهنگیان وجود دارد:

  1. بلوار ولیعصر- نرسیده به چهارراه پردیس- کانون فرهنگی شهید ذاکری

  شماره تلفن: ۰۷۶۳۵۲۲۷۴۶۱

جاذبه‌های اطراف: کانون فرهنگی شهید ذاکری که در ایام تعطیلات به عنوان محل اسکان فرهنگیان فعالیت دارد، از موقعیت بسیار عالی‌ای برخوردار است. این کانون در بلوار ولیعصر قرار دارد و دسترسی بسیار راحتی به جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی قشم دارد. جاذبه‌ها ئ مکان‌های دیدنی‌ای که در بلوار ولیعصر قشم قرار دارند عبارتند از: ژئو پارک جهانی قشم( این پارک در سال ۲۰۰۶ به ثبت یونسکو رسیده است)- رستوران سنتی خوان بوم- بازار پردیس قشم- سفره خانه سنتی سیتی سنتر- موزه ژئوپارک- بازار بزرگ فردوسی

  1. درگهان- ابتدای بلوار خلیج فارس- روبروی پمپ بنزین- دبیرستان نمونه خوارزمی

  شماره تلفن: ۰۷۶۳۵۲۶۵۲۲۲

جاذبه‌های اطراف: دبیرستان نمونه خوارزمی از دیگر مدارسی است که در ایام تعطیلات فعالیت خود را متوقف نکرده و به استقبال گردشگران می‌رود. این مدرسه در درگهان قرار دارد. درگهان که چندین سال قبل بود، در حال حاضر تبدیل به شهر شده و جاذبه‌ها و مکان‌هایی همانند مجموعه دو دلفین- پارک کروکودیل- پاساژ ایران زمین- پخش عمده پوشاک جامه ایرانیان- فروشگاه بازرگانی نظری را دارا است.

مراکز اسکان فرهنگیان قشم دارای فرش یا موکت، پتو، یخچال، اجاق گاز، و تلوزیون می‌باشند. اقامت در این مراکز حداکثر ۷۲ ساعت می‌باشد. فرهنگیان می‌توانند به صورتی اینترنتی اقدام به رزرو این خانه معلم قشم کنند. افراد غیر فرهنگیان نیز در صورت وجود ظرفیت خالی در این مراکز پذیرفته می‌شوند. برای هر فرد عضو فرهنگیان یک اتاق در این مراکز اسکان اختصاص می‌یابد، و چنانچه فردی خواهان اتاقی اضافه باشد، هزینه آن به صورت آزاد برای وی محاسبه خواهد شد.

مطالب مرتبط: خانه معلم هرمزگان، بهترین هتل های قشم، سفر به قشم چه هزینه هایی دارد؟عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران