شهرستان بندر گناوه

خانه معلم گناوه

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه

بندر گناوه، یکی از بنادر زیبای استان بوشهر است که سالانه گردشگران بسیاری را از سراسر ایران به سوی خود جذب می‌کند. این بندر زیبا در تعطیلات نوروزی پر ازدحام‌ترین حالت ممکن را تجربه می‌کند و از آن جایی که در بهار آب و هوای بوشهر مطلوب و خوشایند است، مردم سفر به بندر گناوه را در این ایام ترجیح می‌دهند. یکی از مواردی که در سفرهای نوروزی ذهن مسافران را خواه و یا ناخواه آشفته می‌کند، یافتن هتل یا محل اسکان است. در ایام نوروز تمامی شهرهای ایران مملو از مسافر می‌شوند و از این رو یافتن اقامت‌گاه کمی دشوار می‌گردد. اما اگر شما و یا یکی از اعضای خانواده‌تان دبیر یا معلم باشد، کارتان آسان خواهد شد. زیرا که در تمامی شهرهای ایران برای فرهنگیان، محل اسکان تدارک دیده می‌شود. معمولا وزارت آموزش و پرورش تعدادی از مدارس و یا خانه‌های معلم را جهت اسکان فرهنگیان آماده می‌کند. افراد فرهنگی می‌توانند در یکی از این مدارس و یا خانه‌ها به همراه خانواده‌شان اسکان کنند و از خدماتی که برای مسافران تدارک دیده می‌شود، بهره‌مند گردند.

مدارس اسکان نوروزی سال ۹۸ در بندر گناوه

خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه بوشهر

خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه

در ایام نوروز سال ۹۸، تعداد مسافران استان بوشهر به قدری زیاد بوده است که طبق اعلام مدیر کل آموزش و پرورش بوشهر، با وجود قرار دادن امکانات رفاهی در ۲۹۶۶ کلاس استان بوشهر، ظرفیت تمامی مدارس شهرهای ساحلی ازجمله بندر گناوه و دیلم تکمیل شده بود. در تعطیلات نوروزی مسافران زیادی استان بوشهر را برای سفر انتخاب کرده بودند و شهرستان‌های بوشهر، دیلم و بندر گناوه بیشترین مسافران را داشته‌اند و مدارسی که برای اسکان فرهنگیان تعیین شده بودند، در مقابل این تعداد از مسافر جوابگو نبودند. با تکمیل شدن ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان و خانه معلم، مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد؛ با وجود تدارک دیدن و آماده کردن تمامی مدارس و کلاس‌های استان، با کمبود اسکان برای مسافران مواجه شدند و بدین سبب با همکاری مسافران، مجوز برپایی چادر در مدارس صادر گردید. با توجه به ازدحام جمعیت و بضاعت آموزش و پرورش، امکانات محدودی در اختیار مسافران قرار گرفته بود و از این رو، آموزش و پرورش مسافران را به روستاهای مجاور هدایت می‌کرد تا از شرایط مطلوب‌تری بهره‌مند گردند. بنا بر اعلا و تصریح مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، در پایان دومین روز از ماه فروردین سال ۹۸، ۳۲٫۲۳۷ نفر در قالب ۸٫۶۸۳ خانواده در مراکز اسکان فرهنگیان و خانه‌های معلم استان بوشهر اسکان داده شده بودند. گفته می‌شود از میان این تعداد مسافر حدود ۲۸٫۰۴۱ نفر که در قالب ۷٫۷۹۰ خانواده بودند، افراد فرهنگی بودند. در ایام نوروز ۱۰ درصد از مسافرانی که در مدارس اسکان داده شده بودند، یعنی حدود ۳٫۲۱۷ نفر در قالب ۸۹۳ خانواده، افراد غیر فرهنگی بودند که از سراسر ایران به استان بوشهر سفر کرده بودند.  محبوبیت استان بوشهر را از این آمار می‌توان ادراک کرد که در دومین روز از ایام نوروزی، ۹۰۰۰ مسافر در شهرستان بوشهر، ۶۷۰۰ نفر در بندر گناوه و ۵۴۰۰ نفر در دیلم در مراکز اسکان فرهنگیان اسکان یافته بودند.

رزرو اینترنتی خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه

طبق اعلام مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، افرادی که در مراکز اسکان فرهنگیان و خانه‌های معلم اسکان می‌یابند، رزرواسیون خود را به دو طریق حضوری و غیر حضوری انجام می‌دهند. مسافران فرهنگی برای این‌که خیالشان از بابت اسکان راحت باشد، می‌توانند قبل از سفر به استان بوشهر از طریق سایت اینترنتی eskan.medu.ir اقدام به رزرو نمایند. در نوروز ۱۳۹۸، ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش شده در مراکز اسکان فرهنگیان استان بوشهر، اینترنتی و مابقی و حضوری بوده است.

شرایط رزرو خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه

خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه بوشهر

خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه

بندر گناوه یکی از مقاصد زیبای گردشگران است و مسافران به خاطر ساحل زیبا، بازارهای سنتی و حیات وحش این بندر زیبا را انتخاب می‌کنند. اگر قصد دارید در سفر به بندر گناوه در خانه معلم اقامت داشته باشید، در مورد شرایط رزرو آن مطالعه نمایید.

  1. پنجمین روز از هرماه، غیر از ایام نوروز، سایت اسکان فرهنگیان ساعت ۸ صبح فعال می‌گردد.
  2. همراه داشتن کارت شناسایی آموزش و پرورش شخص فرهنگی و شناسنامه کامل همراهان الزامی است. لازم به ذکر است تنها خود شخص فرهنگی به همراه پدر، مادر، فرزندان و همسر می‌توانند از اتاق خانه معلم استفاده نمایند.
  3. افراد مجرد در مرکز پذیرش نمی‌شوند.
  4. زمان تحویل اتاق بعد از ساعت ۱۵ و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت ۱۳ می‌باشد. از ساعت ۱۲ بامداد تا ۶ صبح درب نگهبانی مرکز بسته می‌باشد.
  5. هر خانواده فرهنگی و زوج فرهنگی همزمان قادر به رزرو یک اتاق می‌باشند.
  6. در صورتی که قصد انصراف از رزرو اتاق را داشته باشید، باید درخواست خود را به صورت کتبی به مرکز اسکان فرهنگیان فاکس کنید. کنسل رزرواسیون تا یک هفته قبل از موعد ۱۵%، سه روز قبل از موعد ۲۰% و در همان روز تا قبل از ساعت ۱۲ ۵۰% هزینه دارد و از کل مبلغ پرداختی کسر می‌گردد.
  7. زمانی می‌توانید از رزرو اینترنتی اطمینان خاطر داشته باشید که مبلغ مذکور از حساب بانکی‌تان کسر گردیده و کد رهگیری و شناسه پرداختی از طریق سایت اعلام حضورتان گردد.

توجه داشته باشید جمله “اتاق در محدوده انتخابی رزرو است”، به معنای تکمیل بودن ظرفیت می‌باشد.

آدرس خانه معلم گناوه – ستاد اسکان فرهنگیان گناوه :

بندر گناوه، خیابان معلم، پشت مسجد حر خسروی

شماره تماس خانه معلم گناوه: ۰۷۷۳۳۱۴۴۳۴۹

اگر تاکنون درخانه معلم بندر گناوه اقامت داشته‌اید، نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

حتما بخوانید: خانه معلم استان بوشهر، رستوران های یکسان سازی سپاه دربوشهر

مطالب مرتبط: معرفی بندر گناوهعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران