شهرستان اسکو

راهنمای خرید میز پینگ پنگ

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

خرید میز پینگ پنگ این روزها از دغدغه های پینگ پنگ بازانی هست که قصد دارند برای مصارف باشگاهی میز پینگ پنگ تهیه کرده و یا در خانه تمرین کنند . در خرید میز پینگ پنگ باید نکاتی در نظر گرفته شود . سطح میزها باید توسط نئوپان یا mdf یا فیبر ساخته شده باشد . ضخامت استاندارد سطح میزپینگ پنگ ۲۵ میلیمتر هست که البته ۲۲ میلیمتر هم استاندارد می باشد . قیمت میز پینگ پنگ های ۱۶ و ۱۹ میلیمتری مناسبتر بوده و جنبه اقتصادی دارند .  آهن پایه میز پینگ پنگ در حالت استاندارد باید حداقل ۴۰ در ۴۰ باشد . میز پینگ پنگ های حرفه ای دارای صفحه ضدخش و چرخ های قفل دار و قفل بدنه و بعضی از آنها دارای جا راکتی و جاتوپی نیز می باشند .

به میزهای حرفه ای از طرف فدراسیون جهانی مجوز ittf  و  درجه A  و B و C تعلق میگیرد . از میز های درجه A در مسابقات بین المللی و جهانی استفاده می شود . بنابراین میزهای اورجینال درجه C هم کیفیت بالاتری نسبت به تمام میز پینگ پنگ های بدون درجه دارند .
البته بی انصافی هم نکنیم بعضی از میز پینگ پنگ های ایرانی کیفیتی به مراتب بالاتر از بسیاری از میز  پینگ پنگ های خارجی دارند و در مسابقات منطقه ای و در دانشگاه ها و ادارات استفاده می شوند .
از میز پینگ پنگ های outdoor در فضاهای باز و پارک ها استفاده می شود . این میز پینگ پنگ ها شیشه ای و یا سطحی کاملا ضدآب و رطوبت دارند .
از جمله کمپانی های حرفه ای در زمینه تولید میز پینگ پنگ با استاندارد جهانی می توان به کمپانی کورنلیو با ۷۱ سال سابقه و همچنین کمپانی باترفلای ژاپن و جولا اشاره کرد .عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران