زیرساخت های گردشگری زریوار توسعه می یابد

  • زیرساخت های گردشگری زریوار توسعه می یابد
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این اداره کل از اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه زیر ساخت های گردشگری حاشیه دریاچه زریوار مریوان خبرداد.

به گزارش سیتی پدیا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان؛ رسول اشتودان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این اداره کل از اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه زیر ساخت های گردشگری حاشیه دریاچه زریوار مریوان خبرداد.

وی افزود: این اعتبار از محل اعتبارات عمرانی سال ۹۳ بوده که به منظور توسعه کمپ گردشگری و تقویت زیرساخت های گردشگری حاشیه زریوار توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اختصاص یافته است .

وی در ادامه تصریح کرد: برنامه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان در سال ۹۴ معرفی جاذبه های جدید گردشگری برای جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی مقیم در شهرستان مریوان است.

شایان ذکر است: دریاچه زریوار مریوان به عنوان قطب گردشگری کردستان و یکی از بکرترین جاذبه های طبیعی در شهرستان مریوان و استان است که هر ساله پذیرای خیل عظیم مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور است.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران