شهرستان قشم

سفر به قشم چه هزینه هایی دارد؟

  • سفر به قشم چه هزینه هایی دارد؟
  • سفر به قشم چه هزینه هایی دارد؟
  • سفر به قشم چه هزینه هایی دارد؟
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

کاملاً منطقی است که گردشگران و خانواده‌ها از هزینه های سفر به قشم بپرسند و به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌ها و یا لااقل برآورد کل هزینه‌ها باشند. بهترین راهکاری که برای پایان نگرانی‌ها در مورد هزینه‌های سفر به قشم می‌توان در نظر گرفت، انتخاب یکی از تورهای قشم است. انتخاب تور این اجازه را به خانواده‌ها می‌دهد که پیش از سفر به قشم، از هزینه‌های اصلی آن مطلع شوند.

خوشبختانه جزیره قشم بر خلاف همتای توریستی‌اش -جزیره کیش- تجربه ارزان‌تری از سفر را در اختیار مهمان‌هایش می‌گذارد! این جزیره با ویژگی‌های طبیعی حیرت‌آوری که در آن وجود دارد، می‌تواند حتی سفری هیجان‌انگیزتر را هم برای گردشگران رقم بزند. هزینه‌هایی که پیش از سفر به قشم باید به آن‌ها اندیشیده شود، مانند هر سفر دیگری، به سه بخش اصلی تقسیم می‌شوند: هتل، غذا و حمل و نقل!

هتل‌های قشم تنوع مطلوبی دارند و می‌توانند فضای راحتی را برای تورهای قشم بیافرینند. این تنوع که البته به پای تنوع مراکز اقامتی کیش نمی‌رسند، سبب تنوع در قیمت‌ها هم می‌شوند. به طوری‌که بازه بسیار بزرگی از قیمت‌ها در این باره وجود دارد و شاید شما بتوانید در بعضی از انواع تور ارزان قشم، مبلغ بسیار ناچیزی را برای هتل و یا سوئیت در قشم بپردازید. این را فراموش نکنید که برای صرفه جویی هر چه بیشتر در هزینه‌ها، بهتر است که گردشگران با تورهای قشم سفر کنند، چون در اکثر مواقع این تورها، هزینه بسیار کمتری را برای اقامت در قشم دریافت می‌کنند که دلیلش بدون شک، عقد قراردادهای طولانی مدت با هتل‌های قشم است.

غذا هم در رستوران های قشم کیفیت خوبی دارد و غذاهای دریایی و جنوبی زیادی هم در این جزیره پیدا می‌شوند. نکته قابل توجه در مورد هتل‌های قشم این است که اکثر آن‌ها هتل آپارتمان هستند و این مهم به گردشگران امکان آشپزی کردن می‌دهد و همین می‌تواند تا حدود زیادی هزینه‌های سفر به قشم را کاهش دهد.

پروازهای قشم از بسیاری از فرودگاه‌های کشور انجام می‌شود و در صورتی که کسی علاقمند به سفر زمینی به قشم باشد، می‎تواند از لنج‌هایی که اتومبیل‌ها را از بنادر بندرعباس به این جزیره می‌رسانند استفاده کند. پروازهای قشم اکثراً ارزان هستند و در تورهای این جزیره هم از نرخ پایه پرواز برای محاسبه قیمت تور استفاده می‌شود. اما نکته بعدی که مهم‌تر است، در مورد حمل و نقل در جزیره قشم است که توسط تاکسی‌های جزیره انجام می‌شود و از حق نگذریم که کرایه تاکسی در قشم، بسیار منطقی‌تر از همتای پر زرق و برقش، یعنی جزیره کیش است.

در آخر بهتر است دوباره یادآوری شود که گردشگران در صورت سفر با تورهای قشم، مبلغ کمتری را از سفر انفرادی خواهند پرداخت و می‌توانند از ویژگی تورها که گشت و گذار در جاذبه‌های تفریحی و دینی قشم است هم به رایگان استفاده کنند.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران