شمار گردشگران دیار سنگ و آب از مرز یک‌ میلیون نفر گذشت

  • شمار گردشگران دیار سنگ و آب از مرز یک‌ میلیون نفر گذشت
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز ۹۴ تا هشتم فروردین بیش از یک میلیون و ۱۲۰ هزار مسافر و گردشگر نوروزی وارد استان شده‌اند.

به گزارش سیتی پیدیا و به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کرمانشاه، مهندس «علی فعله‌گری» با اشاره به این‌که میزان اقامت در هتل‌ها از ابتدای سفرها تا هشتم فروردین، ۷ هزار و ۱۴۰ نفر بوده است، اظهار کرد: میزان اقامت در هتل آپارتمان‌ها تا به این روز ۴۸۲ نفر، در مسافرخانه‌ها ۳ هزار و ۱۰۴ نفر هم‌چنین میزان اقامت در کمپ‌های موقت ۳۳ هزار و ۷۴۳ نفر بوده‌ است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمانشاه میزان اقامت در مدارس را ۵۸ هزار و ۱۷ نفر برشمرد و افزود: میزان اقامت در سایر مرکز اقامتی اعم از مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجوی و … ۱۵ هزار و ۹۰۶ نفر و میزان اقامت به صورت چادرهای مسافرتی در پارک‌ها و … را یک میلیون و یازده هزار و ۵۶۴ نفر اعلام کرد.

وی گفت: بیش از ۸۹ درصد گردشگران و مسافران ورودی در استان در چادرهای مسافرتی در پارک‌ها و حاشیه خیابان‌ها و … اسکان داده شدند.

فعله‌گری خاطرنشان کرد: از ابتدای سفرهای نوروزی ۹۴ تا هشتمین روز از فروردین‌ماه در مجموع یک میلیون و ۱۲۹ هزار و ۹۵۶ مسافر به استان کرمانشاه وارد و اسکان داده شدند.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران