قلعه والی ایلام در کانون توجه گردشگران

  • قلعه والی ایلام در کانون توجه گردشگران
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

به گزارش سیتی پیدیا و به نقل از ایسنا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام گفت: نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی در قلعه والی ایلام، این مکان تاریخی را مورد توجه بیشتر گردشگران قرار داده است.

«عبدالمالک شنبه‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: در این نمایشگاه ۱۶ غرفه صنایع‌دستی و سوغات محلی شهرستان ایلام برپاشده است.

وی با بیان اینکه گلیم نقش برجسته، نمد، صنایع چوبی، معرق و دیگر صنایع‌دستی استان با تخفیف ۱۵ تا ۲۵ درصد در این نمایشگاه به گردشگران و مسافران نوروزی عرضه می‌شود، ادامه داد: همچنین با غذاهای محلی ازجمله بژی برساق، کله کنجد، نان ساجی، دوغ محلی، روغن حیوانی، دوغ محلی، کره و توف و آش محلی از مهمانان پذیرایی می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام گفت: این نمایشگاه با هدف تولید و عرضه مستقیم صنایع‌دستی و سوغات محلی استان ایلام به گردشگران و مهمانان نوروزی برپاشده است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه هرروزه در ایام تعطیلات نوروز از ساعت ۸٫۳۰ صبح تا ۲۰ شب برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران