معرفی کسب و کار خود به صورت رایگان در سایت گردشگری سیتی پدیا

به اطلاع دوستان عزیز میرسانیم سایت پربازدید گردشگری سیتی پدیا آمادگی خود را جهت معرفی کردن  محل کسب و کار شما به صورت کاملا رایگان اعلام میکند. این سایت به جهت کمک به افزایش رونق اقتصادی در جامعه و اشنایی بیشتر مشتریان با مکان های کسب و کار جدید در شهر خود یا شهری که در ان سفر میکنند امکانی فراهم کرده است ک صاحبان کسب و کار بصورت کاملا رایگان با مشخصاتی اعم از : آدرس دقیق فروشگاه ،شرکت،مغازه و… مزایای کسب و کار خود، تخفیفات و هر انچه که کسب و کارشان را از سایر کسب و کارها متمایز کرده است به نمایش بگذارند.

مزیتهای تبلیغ رایگان در سایت پربازدید سیتی پدیا :

 • اول اینکه این سایت روزانه شاهد حضور چندین هزار نفر بازدید کننده از سراسر کشور و حتی جهان می باشد و این باعث میشه تعداد بسیاری با مغازه شما اشنا بشن.
 • دوما چون این یک تبلیغ رایگان است پس این یک نوع سرمایه گذاری صد در صد سودگذار برای شما خواهد بود ک البته این تنها هدف سایت است که در این وضع اقتصادی کمک حال شما فروشندگان و خدمتگذاران عزیز باشیم.
 • سوما شما میتونین با معرفی مجموعه خود تعداد مشتریان خود را دوبرابر کنید و علاوه بر مشتریان منطقه و یا حتی شهر خود میتونین مشتریان مناطق دیگه شهرتون یا مسافرانی که برای مسافرت به شهر شما امده اند و اشنایی با شما ندارندرا به سوی خود جذب کنین.

چه اطلاعاتی برای گذاشتن تبلیغ مورد نیاز است ؟

هرچه اطلاعات کاملتر و وسیعتری در اختیار ما بگذارید میتونین مشتری بیشتری جذب کنین.چون مشتری ک اطلاعات کاملی از یک مجموعه داشته باشه با خیال راحت تری به شما اطمینان و از شما خرید میکنه پس در دادن اطلاعات کامل کوتاهی نکنین.

 1. اسم سالن زیبایی، مغازه، فروشگاه و… (هرانچه که شمارا با این نام میشناسند و دقیقا اسمی ک روی تابلوی مغازتون زدین)
 2. آدرس دقیق محل کسب و کار +استان و   اسم شهرتون (دقت کنین شما قراره پذیرای مشتریای جدید باشین پس طوری ادرس بدین که به یک مسافر نااشنا به شهرتون دارین ادرس میدین ک  با هیچ ادرسی در شهرتون اشناییت ندارد)
 3. موضوع کسب و کار (درست توضیح بدین چه خدماتی قراره ارایه بدین اگه سالن ارایشی هستین ذکر شود برای بانوان یا اقایان…اگه مغازه این بگین دقیق چی میفروشین و…)
 4. ویژگی خاص کسب و کار (این مهمترین نکته برای جذب بیشتر مشتری میتونه باشه.اگه تخفیف دارین.اگه مغازتون تو شهرتون تکه چون جنساش تکه…اگه خیلی ارزان فروشین.اگه خاص فروشین و… هرجی ک فک میکنین شمارو از بقیه متمایز کرده ارایه بدین.)
 5. ارسال عکس (برای بهتر دیده شدن بهتره عکسی بفرستین.حداقل عکس یک عدد و حداکثر ۵ عدد برای اشنایی بیشتیر شما.قطعا عکس میتونه ماندگاری بیشتری در ذهن ها داشته باشه.میتونین این عکس فقط از تابلو مغازتون باشه یا از داخل مغازه و نمونه کارتون).

چگونه در سایت سیتی پدیا مجموعه خود را معرفی کنیم ؟

ما راحت ترین روشها را برای شما در نظر میگیریم.دقت داشته باشین هرکدوم از اطلاعات بالا اگه ناقص باشه ما شرمنده شما میشیمو نمتونیم در سایت قرار بدیم پس اطلاعات کامل و جامع بدین تا بتونیم راحت تر شمارو معرفی کنیم.

ارسال عکس و مشخصات به :

 1.  ایمیل سایت >> citypediaa.gmail.com
 2. لاین >> citypedia
 3. تلگرام >> https://t.me/citypediia