• میشخاص ایلام
  • میشخاص ایلام
  • میشخاص ایلام
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

میشخاص دره ای پرآب و درخت و سرسبز در ۳۰ کیلومتری ایلام

میشخاص

میشخاص دره پر آب و درخت و مصفای میشخاص از روستای جعفر آباد در فاصله ۳۰ کیلومتری ایلام شروع شده و تا ارتفاعات طولاب که در آن جنگل و باغ درهم آمیخته اند، ادامه می یابد. درختان گردو، انواع میوه ها، چندین روستا در مسیر ییلاقی دره با مردمانی فعال و مهربان، سرچشمه های خروشان چشمه ساران متعدد، نزدیک بودن این دره ییلاقی با تفریح گاه جنگلی گاوز و مزارع متنوع آن باعث نشاط و علاقه در بازدیدکنندگان از محل می گردد.

در دو کیلومتری این دره ییلاقی و در طول مسیر جاده اصلی ایلام به دره شهر جنگل انبوه و زیبای مله پنجاو، زیبایی خاصی به این مجموعه بخشیده است. دره ییلاقی هفتاو میشخاص با باغات و مزارع یکی ار مناطق سرسبز و دیدنی و پر آمد استان ایلام می باشد که محصولات آن کیفیت مطلوبی دارند و در داخل و خارج استان به فروش می رسد و باعث رونق اقتصادی منطقه می گردد.

روستای جعفرآباد

دره پر آب و درخت و مصفای” میشخاص” از روستای جعفر آبادشروع شده و تا ارتفاعات طولاب که در آن جنگل و باغ های میوه رد کنار هم دیده می شوند،ادامه پیدا می کند درختان گردو، انواع میوه ها، سرچشمه های خروشان و …محلی فوق العاده بکر و زیبایی است برای استراحت یک یا چند روزه.

سایر دیدنی های ایران :

دره ویژدرون  غار کرفتو دیواندره    دریاچه سد ایلام

 عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


اطلاعات این مکان
میشخاص

محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران