شهرستان گچساران

هتل ها و مراکز اقامتی گچساران

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

انواع هتل ها و مراکز اقامتی گچساران

گچساران از مناطق گردشگر پذیر استان کهگیلویه و بویر احمد است. این شهر در طول سال پذیرای گردشگرانی است که برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، و نیز بهره بردن از آب‌وهوای مطبوع و دلپذیر منطقه، سفری را به استان کهگیلویه و بویر احمد داشته‌اند. گردشگر پذیر بودن این شهر باعث شده تا مسئولین جهت رفاه حال مسافران و گردشگران، اقدام به ایجاد هتل‌ها و مهمانسراهایی در این شهر کنند تا گردشگران بدون نگرانی از محل خواب به گردش و تفریح در شهر و روستاها بپردازند. در ادامه لیستی از هتل های گچساران و اقامتگاه های این شهر را معرفی کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

معرفی هتل های گچساران

هتل های گچساران

حتما بخوانید: معرفی کلی شهرستان گچساران

هتل پاسارگاد گچساران

هتل پاسارگاد هتلی چهار ستاره است. این هتل به طور کلی ۳۶ اتاق دارد که در چهار طبقه پراکنده‌ شده‌اند. این هتل که در سال ۱۳۸۹ افتتاح شد، انواع امکانات و خدمات روز را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. از امکانات هتل می‌توان به رستوران، پارکینگ رایگان، اینترنت در لابی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، رستوران بام، فضای سبز و خدمات تشریفات ویژه اشاره کرد. اتاق‌های هتل بسیار مدرن بوده و امکانات فراوانی همچون، روم سرویس، لوازم بهداشتی، دمپایی، تلویزیون، اینترنت، تلفن داخل اتاق، مبلمان، صندوق امانات و صبحانه را دارا است. نوع قفل درب اتاق‌های این هتل به صورت کارتی می‌باشد.

آدرس: گچساران، کوی کارکنان دولت، پس از میدان نرگس.

مهمان‌پذیر ارم

از دیگر مراکز اقامتی گچساران می‌توان به مهمان‌پذیر ارم اشاره کرد. این مهان پذیر با قیمتی نسبتاً مناسب و پایین، و کیفیت خدمات بالا توانسته نام خود را به عنوان اقامتگاهی مناسب بر سر زبان‌ها انداخته و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. مهمان‌پذیر ارم با ۳۰ اتاق در خیابان بلادیان گچساران قرار دارد.

شماره تلفن : ۲۲۲۲۱۶۲-۲۲۲۲۱۷۸-۰۷۴۲

مهمان‌پذیر وفا

مهمان‌پذیر دیگر موجود در گچساران که از قیمت و کیفیت خدمات نسبتاً مناسبی برای گردشگران برخوردار است، مهمان‌پذیر وفا است. این مهمان‌پذیر همانند مهمان‌پذیر ارم، اقامتگاهی درجه ۲ است. وفا به طور کلی ۲۰ اتاق دارد. شما می‌توانید این مهان پذیر را جنب فلکه قدس گچساران بیابید.

شماره تلفن: ۳۲۲۲۲۲۸۸-۰۷۴

خانه معلم گچساران

خانه معلم گچساران همانند بسیاری از خانه‌های معلم در شهرهای مختلف ایران است که در خیابان ادارات، روبروی تأمین اجتماعی واقع شده است. خانه‌های معلم از امکانات نسبتاً خوبی برخوردار هستند.

 شماره تلفن: ۳۲۳۳۳۵۶۲

در حال حاضر تعداد مراکز اقامتی و هتل های گچساران بسیار محدود است و این باعث شده تا مسئولان انگیزه بیشتری در راستای تلاش برای احداث اقامتگاه‌های مناسب برای گردشگران داشته باشند.

حتما بخوانید: خانه معلم کهگیلویه و بویر احمد ، جاذبه های گردشگری گچساران، ستاد اسکان فرهنگیان استان آذربایجان شرقیعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران