شهرستان ساوه

هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

آشنایی با هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

ساوه از جمله مقاصد گردشگری ایران و استان مرکزی به شمار می‌رود که بیشترمان آن را با انارهای خوش طعمش می‌شناسیم. این شهر مملو از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی است که شما را برآن می‌کند تا به بازدید از جاذبه‌های این دیار بروید. گنبد چهارسوق- مسجد جامع- بازار تاریخی- شهر زیرزمینی آوه و بسیاری مناطق روستایی و نمونه گردشگری از جاذبه‌های ساوه به شمار می‌رود. بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی قطعا لذت بخش است اما بخش چالش برانگیز سفر یافتن هتل و اقامتگاهی مناسب است. بنابراین در ادامه مطلب به معرفی هتل‌ها و اقامتگاه‌های ساوه می‌پردازیم تا قبل از سفر به این شهر آشنایی نسبی با آنها داشته باشید.

هتل کاوه ساوه ( چهار ستاره)

معرفی هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

این هتل در کیلومتر ۹۰ اتوبان تهران- ساوه قرار دارد. هتل کاوه اولین هتلی است که در سال ۱۳۵۷ در استان مرکزی تاسیس شده و قدمتی حداقل ۳۰ ساله دارد. البته این هتل تا به حال چندین بار مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. فاصله هتل کاوه تا مرکز شهر حدود ۱۶ کیلومتر است که فاصله بسیار کمی به شمار می‌رود. قیمت یک اتاق معمولی ۲ نفره در هتل کاوه حدود ۳۰۰ هزار تومان بوده و اقامت کودکان زیر ۶ سال در این هتل رایگان است. اگر به ساوه سفر می‌کنید حتما باید از امکانات هتل نیز باخبر باشید. از امکانات هتل ساوه می وان به استخر رایگان- جکوزی- چایخانه و رستوران سنتی- رستوران- اینترنت- سالن جلسات و کنفرانس- پارکینگ و تاکسی سرویس اشاره کرد. فاصله این هتل تا تهران ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه- تا مسجد جامع ساوه ۲۲ دقیقه- و تا مسجد سرخ نیز ۲۲ دقیقه می‌باشد.

هتل صدرا ساوه ( دو ستاره)

هتل صدرا با قرارگیری در خیابان شهید مطهری و مرکز شهر، هتل بسیار مناسبی برای اقامت به نظر می‌رسد. هزینه یک اتاق یک نفره در این هتل از حدود ۲۰۰ تومان آغاز می‌شود. اقامت کودکان زیر ۸ سال در این هتل رایگان است. از جمله امکانات این هتل می‌توان به سالن کنفرانس و اجتماعات- تاکسی سرویس- پارکینگ- اینترنت- و رستوران اشاره کرد. این هتل به مراکز و مکان های دیدنی شهر همانند گنبد چهارسوق- مسجد جامع- و مسجد سرخ بسیار نزدیک بوده و تنها ۱۱ دقیقه با ماشین با این مراکز فاصله دارد.

هتل آزادی ساوه ( تک ستاره)

معرفی هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

هتل ها و اقامتگاه های شهر ساوه

هتل آزادی در ضلع شرقی میدان آزادی ساوه واقع شده است. این هتل ۲ طبقه دارای ۲۰ اتاق بوده که قیمت یک اتاق یک نفره در این هتل از حدود ۱۲۰ هزار تومان آغاز می‌شود. اقامت کودکان زیر ۷ سال در این هتل رایگان است. این هتل علاوه بر امکانات معمول دارای لابی و تلفن در اتاق می‌باشد. گنبد چهارسوق- مسجد جامع- و مسجد سرخ از جمله مکان‌ها و مراکز نزدیک به این هتل است که تنها یک ربع با این هتل فاصله دارند. نزدیکی به این مراکز باعث شده تا گردشگرانی که به این دیار سفر کرده‌اند، این هتل را به عنوان اقامتگاه انتخاب کنند.

ساوه منطقه‌ای پر جاذبه در استان مرکزی است. روستاهای این منطقه پر از جاذبه‌ها هستند. البته نباید از طبیعت زیبای آن نیز به سادگی گذشت. روستاهای ساوه هریک از مناطق نمونه گردشگری این استان هستند. اگر از افراد علاقه‌مند به طبیعت گردی هستید، حتما باید سری به روستاهای ساوه بزنید. شاید در این روستاها هتل‌های لوکس و آنچنانی پیدا نکنید اما درب منزل روستاییان رو به میهمانان باز است.

اگر از اهالی ساوه هستید و یا گردشگری که این شهر را خوب می شناسید، اطلاعاتتان را راجع به هتل ها و اقامتگاه های بومگردی این شهر با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط: جاذبه های گردشگری ساوه، روستاهای شهرستان ساوهعبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران