پل طبیعت جز برترین سازه های جهان

  • پل طبیعت جز برترین سازه های جهان
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

پل طبیعت انتخاب اول مردم و انتخاب پنجم معماران برجسته جهان در مسابقه معماری (A+ architizer awards) در سال ۲۰۱۵ شد.

به گزارش سیتی پدیا و به نقل از گروه اجتماعی آنا، اردشیر نوریان با اعلام این خبر گفت: جایزه بین‌المللی A+ از معتبر‌ترین جوایز معماری جهان است و سازه‌های بر‌تر معماری را به منظور شناسایی سازه‌هایی که به بهبود و افزایش کیفیت زندگی روزانه مردم دنیا کمک می‌کنند، معرفی می‌کند.

وی افزود: A+ یک جایزه بین‌المللی معتبر در عرصه معماری است که بیش از ۳۰۰ معمار نخبه از سراسر دنیا، هیات داوران آن را تشکیل می‌دهند. این جایزه هر ساله در سه بخش عمده برگزار می‌شود که پل طبیعت به دلیل سازه و همچنین کاربری‌اش توانست در بخش پل‌های عبوری جزو ۵ سازه بر‌تر جهان در سال ۲۰۱۵ قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه پل طبیعت در بخش مردمی نیز توانست جایزه اول را به خود اختصاص دهد افزود: در بخش پل‌های بزرگراهی نیز پل طبیعت به انتخاب مردم توانست مقام اول این مسابقه بین المللی را به دست آورد.

به گفته نوریان این جایزه از آن جهت مهم است که علاوه بر انتخاب توسط بهترین معماران حال حاضر جهان، مردم نیز در آن نقش داشته و امکان ارائه نظر در مورد یک اثر معماری را دارند.

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد ادامه داد: پل طبیعت، یک پیاده راه با ۱۴هزار قطعه فولادی است که در سال ۱۳۹۳ در اختیار شهروندان قرار گرفت و در نوروز امسال، پذیرای ده‌ها هزار نفر از شهروندان تهرانی و گردشگران دیگر بود و تا به حال جوایزه سازه بر‌تر فولادی در سال ۹۲ و خشت طلایی و پل بر‌تر کشور را در سال ۹۳ به دست آورده است.عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران