سرزمین موجهای آبی مشهد/ بزرگترین مجموعه ابی در خاورمیانه

  • سرزمین موجهای آبی مشهد/ بزرگترین مجموعه ابی در خاورمیانه
  • سرزمین موجهای آبی مشهد/ بزرگترین مجموعه ابی در خاورمیانه
  • سرزمین موجهای آبی مشهد/ بزرگترین مجموعه ابی در خاورمیانه
ارسال تصاویر و توضیحات مناطق دیدنی و بکر شما و شرکت در مسابقه

سرزمین موجهای آبی، بزرگترین پارک آبی خاورمیانه به لحاظ وسعت و از نظر سرپوشیده بودن و همچنین از حیث امکانات در رده کاملترین پارک های آبی دنیا به شمار می آید. این مجموعه با فراهم آوردن محیطی امن در خدمت سلامت جسمی و در طول آن سلامت روان تک تک افراد جامعه بوده و بی گمان یکی از قطبهای تفریحی کشور به شمار می آید.

سرزمین موجهای ابی

بی مثال بودن این مجموعه باعث گشته تا به تجربه ای دلچسب و به یادماندنی برای زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا (ع) فراهم آورد که همانا بزرگترین لوح افتخار ما محسوب می گردد.

امکانات سرزمین موج های ابی

سرسره‌های آهسته، سرسره‌های سرعتی، سرسره پیچشی، سرسره موج، سرسره تاپسی توروی، سرسره تویستر، چاله فضایی، استخر موج، رودخانه آرام و خروشان، منطقه بازی کودکان، استخر برکه، سونای خشک و بخار، جکوزی سرد و گرم، رستوران، کافی‌شاپ، فروشگاه لوازم ورزشی، حمام ترکی و….

دسترسی آسان به بزرگترین مجموعه تفریحی ابی در مشهد

برای رسیدن به این مجموعه هم میتوان از مترو استفاده کرد هم اتوبوس. این مجموعه در منطقه ای از شهر قرار دارد که برای رسیدن به ان نیاز به ایستادن پشت چندین چراغ قرمز و ترافیک سنگین را ندارد و به راحتی میتوان ان را پیدا کرد .اگر با اتوبوس بروید دقیقا روبروی مجموعه میتوانید پیاده شوید و خیالتان از بابت ماشین شخصیتان راحت باشد چون دارای پارکینگ بزرگی برای رفاه حال شما عزیزان است .

ساعت کاری سرزمین موج های ابی

روزهای شنبه ، دوشنبه و چهار شنبه و جمعه مخصوص آقایان میباشد

و روزهای یکشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه مخصوص بانوان است.

این مجموعه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به صورت یکسره آماده خدمت رسانی به مردم عزیز میباشد .

 

تهیه بلیط سرزمین موجهای آبی

بلیط این مجموعه را هم میتوان از خود مجموعه به صورت حضوری دریافت کرد و هم از طریق سایت های اینترنتی و سایت رسمی سرزمین موجهای ابی و سایر کیوسکهای دارای بلیط تهیه نمود.

قیمت بلیط با توجه به فصل و آفرهای گوناگون متفاوت است .

هزینه انواع خوراکی و نوشیدنی و وسایلی مانند مایو و… جدا از هزینه بلیط باید پرداخت شود .

 

حمام ترکی

بزرگ ترین حمام ترکی ایران در مجتمع فرهنگی ورزشی سرزمین موجهای آبی افتتاح شد. ماساژ و حمام ترکی تاثیرات فیزیولوژیکی و درمانی فراوانی داشته و باعث افزایش انرژی ذهن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. توصیه می شود در حین حمام کردن و یا پس از آن یک لیوان شربت مناسب مزاج نوشیده شود زیرا موجب تقویت بدن و تجدید قوای فرد که بدلیل حرارت محیط کم شده می شود . با استفاده از تصویر درمانی و رنگ درمانی در فضای سنتی حمام ترکی موجهای آبی، موجب تلطیف روح خود شوید .

آدرس موجهای سرزمین  آبی

مشهد، قاسم آباد، بلوار اندیشه، نبش اندیشه ۸۳

تلفن مجتمع: ۳۶۰۰۸ ۵۱(۰) ۹۸+

فکس: ۳۶۲۳۲۴۴۱ ۵۱(۰) ۹۸+

وب سایت مجموعه آبی سرزمین موج‌های آبی:www.wwlpark.com

 عبارت های مرتبط:


زیباترین مناطق مشابه:


محبوب ترین مطالب

نظرات کاربران